درباره ما

شکل یک تصویر

درباره خانه مهارت اشراق

اداره آموزش معاونت مهر(مجازی،هنر و رسانه)دفتر تبلیغات اسلامی، با هدف بصیرت افزایی، مهارت آموزی و جریان سازی برای دغدغه مندان متعهد در حوزه های تخصصی مربوطه یعنی فضای مجازی، حوزه ادبی، حوزه هنری و حوزه های رسانه ای تحت نشان «خانه مهارت اشراق» سعی در برطرف کردن خلأهای موجود در حوزه های مربوطه را دارد.

این مجموعه برنامه های آموزشی خود را در سه قالب دوره های ترمی(حضوری)، کارگاهی(ورکشاپ/حضوری) و بسته های آموزشی(مجازی) طراحی کرده و با لحاظ مزیت های روز آموزشی سعی در افزایش رضایتمندی مخاطبان و فراگیران دارد.

از جمله مزیت های لحاظ شده در این مجموعه میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. استفاده از اساتید خبره و توانمند در حوزه تخصصی مربوطه
 2. مشاوره(Mentoring) فراگیر برای همه دوره های موجود در سایت
 3. راهبری(Coaching) فراگیران و ترسیم مسیر برای موفقیت در رسته مربوطه
 4. قیمت گذاری بسیار پایین تر از ارزش واقعی محتوای آموزشی ارائه شده در مجموعه
 5. ارائه یارانه به فعالان دوره های حضوری
 6. بکارگیری و استفاده از توانمندی و مهارت فراگیران، فارغ التحصیلان و توانمندان مجموعه خانه مهارت اشراق

 

قوانین و مقررات

کلاس­های حضوری:

 • رعایت حجاب و شئونات اسلامی در کلاس الزامی است.
 • تأخیر بیش از 15 دقیقه به منزله غیبت لحاظ می­شود.
 • غیبت بیش از یک هشتم تعداد جلسات به منزله حذف از دوره لحاظ خواهد شد.
 • انتظار می­رود افراد اطلاعات شخصی خود را در سامانه، به جهت استفاده از خدمات مجموعه از جمله صدور گواهی به درستی وارد کنند.
 • صدور گواهی دوره مستلزم شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی می­باشد.
 • درصورت ثبت نام قطعی، چنانچه فراگیر درخواست انصراف دهد، لغو ثبت نام و عودت وجه صرفاً تا 4 روز مانده به آغاز دوره امکان­پذیر می­باشد.

 

 بسته­ های آموزشی:

 • سایت خانه مهارت اشراق تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می­نماید و استفاده کنندگان از آن نیز می بایست تابع این قوانین باشند.
 • در رابطه با دوره­هایی که مستلزم پرداخت هزینه هستند؛ به دلیل مالکیت معنوی آنها، هرگونه نشر و کپی برداری بدون هماهنگی با مجموعه خانه مهارت اشراق وجود نخواهد داشت.
 • پرداخت هزینه کلاس توسط شرکت­کننده و دریافت مبلغ کلاس توسط برگزارکننده و کلیه مبادلات مالی می­بایست در سایت و از مسیر سایت انجام پذیرد و پرداخت یا دریافت مبلغ خارج از این مسیر موجب تضییع حقوق سایت بوده و با نقض­کنندگان به طور مقتضی رفتار خواهد گردید.
 • ذیل هر دوره بستری فراهم شده است که فراگیر از طریق آن بتواند سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ مقتضی را از استاد مربوطه دریافت کند.

 

 

نکته بسیار مهم: کلیه حقوق مادی و معنوی قالب های مختلف آموزشی موجود در سامانه (ترمی، کارگاهی و بسته های آموزشی) متعلق به «خانه مهارت اشراق» بوده و هرگونه نشر و کپی برداری بدون هماهنگی با این مجموعه، قانوناً و شرعاً غیرمجاز می باشد.

 

 

راه های ارتباطی با ما

تلفن: 31153190-025

آیدی ایتا: adminlms@